Events

7.2.19 – V obraze / Igor Šulík, Aké časti nášho mozgu ovplyvňuje umenie?

Aj v novom roku pokračujeme s oblúbenými prednaškami z cyklu “V obraze”, ktorý Vás prevedie všetkými potrebnými informáciami sveta súčasného umenia. Zorientujte sa v najdôležitejších faktoch o dejinách umenia. Spoznajte aktuálnu problematiku súčasného umelca a trhu. Nechajte sa vtiahnuť hlbšie do tohto zdanlivo neuchopiteľného sveta. Tento krát naše pozvanie prial Igor Šulík, odborník v oblasti výberu, assessmentu a rozvoja ľudských zdrojov na manažérske a strategické posty.

Igol Šulík, Aké časti nášho mozgu ovplyvňuje krása a umenie?
Od pocitu a vnímania k emóciám a kreativite.
7. februára o 18:00
Podujatie je realizované s finančnou podporou Fondu na podporu umenia.
Vstup voľný

Prečo vlastne potrebujeme umenie? Aké benefity nám prináša a prečo má zmysel byť ním obklopený? Ako nás ovplyvňuje na podvedomej až neurologickej úrovni?
Pokúsime sa preniknúť do tajomstiev nášho mozgu a toho, ako umenie prostredníctvom farieb, tvarov a krásna ovplyvňuje naše prežívanie, sebareflexiu ale napríklad aj pracovné výkony. Tešíme sa na Vás.

Igor Šulík

Dlhoročný odborník v oblasti výberu, assessmentu a rozvoja ľudských zdrojov na manažérske a strategické posty v štátnom aj komerčnom sektore.
Je člen medzinárodného NeuroLeadership Institute, v rámci ktorého je lídrom pri dizajnovaní a poskytovaní poradenskej služby Context Driven Leadership Assessment využívajúcej najnovšie poznatky kognitívnej sociálnej neurovedy. Okrem toho je oficiálnym i4 partnerom The About My Brain Institute. Má za sebou bohatú prednášateľskú a publikačnú činnosť doma a v zahraničí.