Events

19. 11. BRUNCH S UMELCOM / Denisa Slavkovská

➖➖➖
Náš pravidelný event BRUNCH S UMELCOM / Denisa Slavkovská sa uskutoční v sobotu 19. 11. 2022 o 12:00. Brunchom bude sprevádzať moderátorka.
Tešíme sa na Vás!
Náš pravidelný event – Brunch s umelcom je podujatie, na ktorom pri posedení a dobrej káve približujeme tvorbu súčasných slovenských umelcov. Neformálnou prezentáciou spojenou s diskusiou prinášame všetko čo o súčasnom umení potrebujete vedieť. Sučasťou prezentácie bude aj výstava najnovších diel.
➖➖➖
Denisa Slavkovská
sa narodila roku 1994 v Poprade, svoje štúdium započala v Košiciach na Fakulte umení TU pod vedením prof. PhDr. Petra Rónaia, akad. mal. Bakalársky stupeň ukončila na odbore grafiky a experimentálnej tvorby. Absolvovala stáže na Slovensku aj v zahraničí a zozbierala praktické ale aj teoretické zručnosti z rozličných umeleckých odborov. Počas ročnej stáže na Akadémií krásnych umení v Krakove sa jej tvorba ustálila v autorskom prejave. Denisa má za sebou viacero skupinových a samostatných výstav okrem iného v Berlíne, Kyjeve, Čechách a Poľsku. Absolvovala rezidenciu na Ukrajine cez KAIR ( Košice Artist in Residence ), v roku 2019 sa stala finalistkou ceny EXIT.
➖➖➖
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
➖➖➖
Kedy: sobota 19. 11. 2022 o 12:00
Kde: Jurkovičova tepláreň, Bottova 1, Bratislava
Podujatie
Cena brunchu: 15 eur / 1 osoba,
Prosíme Vás o registráciu na email: info@dotgallery.sk
➖➖➖
MENU:
káva / prosecco / citronáda
– encián s medom a orechmi
– syrovo-šunková obložená misa
– croissanty plnené mozarellou, rucollou a paradajkami alebo syrové
– kanapky tuniakové s vajíčkom, s prosciuttom a čiernymi olivami a vajíčkové s hráškovými klíčkami
– ovocné špízi
– brownies alebo bublanina