Events

Maliarsky Workshop – 7.3.2016

Mgr. art Erika Miklóšová, pozýva na hodiny kresby a maľby.

Program maliarskej prípravy je koncipovaný ako základný maliarsky program, ktorý zoznamuje s jazykom maľby, s praktickým i teoretickým uchopovaním problematiky farby, kompozície, svetla, výrazu, proporcií atď.
Záujemcovia sa popri kreatívnej práci súkromne oboznámia s maliarskymi a kresliarskými technikami a krátkou či dlhou históriou umenia v lokálnom alebo stredoeurópskom kontexte (závisií od zvedavosti a energie záujemcov).

Kurzy sú určené pre dospelákov, ktorí sa neboja prezentovať svoj um, prípadne majú chuť si nechať poradiť odborníkom. Skrátka pre ľudí, ktorí majú chuť učiť sa. Neodmietneme ani učeniachtivé ľudské mláďa :-).

Oboznámime sa s kresliarskymi a maliarskymi technikami: ceruza, prírodný uhlík, umelý uhlík, rudka, suchý pastel, olejový pastel, farebné ceruzky, rôzne kombinované techniky, autorské techniky…
A maliarskymi technikami: akrylová, olejová, akvarelová maľba, kombinované techniky, lavírované tušové techniky, autorské maliarske prístupy a pod.
Klasické techniky budú sprevádzať spočiatku klasické výtvarné námety: zátišie, krajinomaľba, portrét, figurálna kompozícia cez ktoré sa postupne spoločne prepracujeme k individuálnym námetom, ktoré si budú “študenti” v kurze vyberať sami, v ktorých sa budú zdokonaľovať, naučia si “cibriť” vkus.

Erika má za sebou niekoľko skupinových a samostatných výstav a je absolventkou bratislavskej VŠVU, odbor maľba a iné médiá. Vystavovala aj v Dot contemporary gallery, presne pred rokom, na tému ” After”.
Momentálne prezentuje diela na skupinovej vystave v Trenčíne pod názvom “Sedemdesiat sukien mala” , spolu s ďalšími skvelými umelcami.

Hodiny pre kreatívcov budú každý druhý týždeň v Utorok, Od 18:00 do 20:00 v trvaní 2 mesiacov

Prihlásiť sa môžete na info@dotgallery.sk alebo +421948663007

Počet osôb: 8 – 12

Cena dvojmesačného kurzu: 72 €
Cena jednorázového vstupu: 14 €

Pre viac informácii : info@dotgallery.sk; dankova@dotgallery.sk; 0948663007