Events

Veľtrh The Others Torino 2022

3. – 6. novembra 2022, Turín.
DOT.gallery bude súčasťou progresívneho veľtru The Others v Turíne, v Taliansku spolu s umelcami Kristínou Bukovčákovou, Kristínou Mesároš a Michalom Černušákom.
Miesto konania: Padiglione 3 di Torino Esposizioni, Via Petrarca 39/B – Turin

Thanks for the support to FPÚ.
The Others je výstavná platforma, ktorá podporuje priamejší a bezprostrednejší dialóg medzi umeleckými návrhmi a mladou a rôznorodou verejnosťou, prezentuje sa ako miesto stretnutia, miesto výmeny skúseností, kontaktov a projektov, kde každý môže nájsť ústretové, sofistikované a nekonvenčný kultúrny návrh.
The Others je nezávislý veľtrh, skratka sebareferenčného umeleckého systému, poriadna „továreň“ malých vznikajúcich realít, privilegované miesto stretnutia najnovších hlasov a najprenikavejších umeleckých trendov.
The Others je kurátorský veľtrh: umelecké smerovanie je zverené tímu mladých kurátorov s cieľom lepšie interpretovať jazyky a dešifrovať kódy umeleckých prejavov nových generácií a navrhnúť avantgardné observatórium globálnej kreatívnej komunity ľudí.
The Others je voľba, bojovná a možno trochu nevrlá, no konštruktívna, provokatívna, výstredná alternatíva, ktorá je živená nádejou, odhodlaním a energiou.